Listwa ścienna 97174 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,2m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 8,5cm
Kod produktu Listwa ścienna 97174 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 114,92 zł

    275,81 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97174 FLEX

Elastyczna listwa ścienna Firmy Catherine Doyle nadaję ścianom niepowtarzalnego stylu. Podkreśla charakter miejsca, w którym ma zastosowanie. Wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na wilgoć, dzięki czemu bez problemu może  być wykorzystana nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym ale również w łazience, kuchni bądź innych pomieszczeniach sanitarnych.

Listwa Flex jest łatwa w montażu, poprzez swoją giętkość dopasowuje się do łuków i kolumn. Ten atut sprawia, że wnętrza w których zastosowano listwy ścienne nabierają bardziej finezyjnego i eleganckiego wystroju.

Kolorystyka ścian również nie stanowi dla listew flex żadnych ograniczeń. Można jest pomalować, żeby dostosować je do aranżacji swojego pomieszczenia. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,2m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 8,5cm