Listwa ścienna 97012

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,2cm
WYSOKOŚĆ 2,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97012
Dostępność W magazynie
  • 17,60 zł

    42,24 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Produkt dostępny na zamówienie
PROSIMY O KONTAKT 22 891 12 90 LUB @

Listwa ścienna 97012

Listwy ścienne Catherine Doyle to idealne elementy wykończeniowe, które pozwolą zaaranżować pomieszczenie według indywidualnych preferencji.

Warto zainwestować w tego typu rozwiązanie, ponieważ to jedna z popularniejszych form dekoracji, która zyskuje coraz większą liczbę zwolenników kreatywnych form wykończeniowych.

Nawet w najbardziej wymagających wnętrzach listwy ścienne potrafią odmienić wystrój, zaadoptować według wymarzonej wizji. Bez dużych nakładów finansowych można zaaranżować przestrzeń wedle swojego projektu.

Listwy ścienne Catherine Doyle charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz dużą trwałością. Ogromnym ich atutem jest fakt, że są łatwe w montażu. Produkty nadają się do malowania rożnymi technikami malarskimi, co pozwala na ich indywidualne wykończenie.

Umożliwiają kreatywne zestawianie tekstur, kolorów i stylów na jednej płaszczyźnie.

Listwy wykonane z są poliuretanu. Jest to tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.  To tworzywo całkowicie wodo i mrozoodporne, w związku z czym niezwykle uniwersalne. Wykonane z niego elementy sztukateryjne można instalować w wszystkich typach pomieszczeń mieszkalnych (salonach, sypialniach, kuchniach, przedpokojach, łazienkach), na basenach, a także elewacjach budynków.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,2cm
WYSOKOŚĆ 2,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia