Listwa Narożnikowa MDB123

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,8cm
WYSOKOŚĆ 3,8cm
Kod produktu Listwa Narożnikowa MDB123
Dostępność dostępne 3-7 dni
  • 30,38 zł

    72,92 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa Narożnikowa MDB123

Listwa narożnikowa MDB123 charakteryzuje się gładką powłoką, przygotowaną do pomalowania. Listwa narożnikowa jest doskonałym rozwiązaniem dla różnego rodzaju wypełnień pomiędzy prostopadłymi płaszczyznami ściany i sufitu. 


Unikalność listew narożnikowych

Zastosowanie listew narożnikowych ma na celu optyczne obniżenie lub podniesienie pomieszczenia. Dzięki temu, że listwy są odporne na wodę i wilgoć, niepalne oraz nietoksyczne - nadają się do zastosowania w każdym rodzaju miejsca.

Prosty, stonowany design listew narożnikowych MDB123 jest idealnym uzupełnieniem w nowoczesnych aranżacjach. Jeśli jednak chcesz nadać swoim pomieszczeniom indywidualnego charakteru możesz pomalować listwy na dowolny kolor.


Zalety listwy narożnikowej 

Listwa marki Mardom Decor stanowi doskonałe zabezpieczenie narożników ścian. Cechuje się prostym, stonowanym designer, doskonale komponującym się w nowoczesnych aranżacjach, nadającym im ciepły i przytulny charakter. Maskuje pęknięcia powstające na narożnych elementach ściany, graniczącej z ościeżnicą drzwi. Jest łatwa w montażu i można ją pomalować na dowolny kolor.


Listwy narożnikowe doskonale kryją niedociągnięcia i  pęknięcia. Dzięki temu zaoszczędzasz czas i pieniądz przy zbytecznym w tej sytuacji szpachlowaniu. Elastyczność tego rodzaju elementów dekoracyjnych pozwala na ławy i prosty montaż, bez zatrudniania tzw. złotej rączki.

Odmień swoje wnętrze z listwą narożnikową.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,8cm
WYSOKOŚĆ 3,8cm