Listwa Karniszowa QL011
| Producent | Mardom Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 9,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 12,3cm |
| Kod produktu | Listwa Karniszowa QL011 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
125,69 zł
251,39 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Karniszowa QL011
Listwy karniszowe to elementy dekoracyjne, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego konesera. Wykonane są z twardego oraz wodoodpornego materiału - PolyForce
Wersja LightGuard
Wybierz już dziś listwę idealną do Twojego wnętrza.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 9,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 12,3cm |