Listwa karniszowa MD156
| Producent | Mardom Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 11,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 14,5cm |
| Kod produktu | Listwa karniszowa MD156 |
| Dostępność | W magazynie |
-
101,44 zł
202,88 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa karniszowa MD156
Listwa sufitowa, biła, matowa, klasyczna w formie i charakteryzująca się wysoką estetyką wykonania i ponadczasowym designem. Posiada zastosowanie w różnego typu pomieszczeniach, od mieszkalnych po użytkowe. Pozwala na ukrycie niedoskonałości i stanowi dopełnienie designu wnętrza.
Listwa subtelnie komponuje się z pozostałymi elementami designu. Może być malowana na dowolny kolor i przycinana, co daje możliwość dopasowania jej do różnych wnętrz, niezależnie od utrzymanego w nich stylu.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 11,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 14,5cm |