Listwa Karniszowa LK-02
| Producent | Creativa |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 244cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 4,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 15,0cm |
| Kod produktu | Listwa Karniszowa LK-02 |
| Dostępność | W magazynie |
-
82,93 zł
202,34 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Karniszowa LK-02
Listwy karniszowe to elementy dekoracyjne, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego konesera. Wykonane są z twardego oraz wodoodpornego materiału - poliuretanu.
Wybierz już dziś listwę idealną do Twojego wnętrza.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 244cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 4,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 15,0cm |