Głowica półkolumny Orac Decor K1121
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 14,5cm |
| STYL | Koryncki |
| SZEROKOŚĆ | 36,5cm x 18,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 29,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Głowica półkolumny K1121 |
| Dostępność | dostępne 3-14 dni |
-
688,30 zł
|
|
Głowica półkolumny Orac Decor K1121
Bogato zdobiona głowica półkolumny, stanowiąca jeden z jej elementów. We współczesnej ornamentyce wnętrz znajduje zastosowanie, jako element ciekawego i nietuzinkowego elementu wystroju pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Kolumny i pólkolumny na nowo zyskują popularność, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem.
Głowica wykonana jest z duropolimeru, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Szybki i sprawny montaż wraz z innymi elementami wystroju pozwala na efektywną odmianę pomieszczenia i szybką metamorfozę nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.
Pomożemy Ci wybrać głowicę
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze głowicy, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 14,5cm |
| STYL | Koryncki |
| SZEROKOŚĆ | 36,5cm x 18,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 29,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |