Głowica półkolumny Orac Decor K1111
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 19,0cm |
| STYL | Dorycki |
| SZEROKOŚĆ | 36,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 30,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Głowica półkolumny Orac Decor K1111 |
| Dostępność | dostępne 3-14 dni |
-
458,21 zł
|
|
Głowica półkolumny Orac Decor K1111
Głowica stanowi element aranżacji wnętrza. Jest to produkt marki Orac Decor, mający zastosowanie w tradycji architektonicznej jako podstawowy element podpierający ciężar stropu. Obecnie kolumny na nowo zyskują popularność i mają zastosowanie w sztuce dekoracji wnętrz, jako uzupełnienie wystroju pomieszczeń o różnorodnych charakterze.
Głowica wykonana jest z duropolimeru. Jest jednym z elementów kolumny, w skład której wchodzą: baza, trzon i głowica. Ta ostatnia może posiadać charakter dekoracyjny, jak głowica półkolumny K1111, co nadaje wnętrzu stylowego wyglądu i podkreśla unikalność aranżacji.
Pomożemy Ci wybrać głowicę
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze głowicy, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 19,0cm |
| STYL | Dorycki |
| SZEROKOŚĆ | 36,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 30,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |