Głowica kolumny Orac Decor K1122
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 23,0cm |
| STYL | Koryncki |
| SZEROKOŚĆ | 35,5cm x 35,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 29,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Głowica kolumny Orac Decor K1122 |
| Dostępność | dostępne 3-14 dni |
-
1 403,93 zł
|
|
Głowica kolumny Orac Decor K1122
Głowica stanowi z elementów składowych kolumny, wykonany z wysokiej jakości duropolimeru. We współczesnym wystroju pomieszczeń materiał ten wykazuje wysoką jakość i z powodzeniem odnajduje się jako produkt wiodący w zakresie tworzyw sztukaterii.
Głowica posiada biały odcień, który można dowolnie zmieniać, z zastosowaniem tradycyjnych technik malarskich. W codziennym użytkowaniu głowica charakteryzuje się wysoką estetyką i stanowi niebagatelny element wystroju. Odnajduje się w pokojach gościnnych, salon, a nawet takich pomieszczeniach jak łazienki.
Pomożemy Ci wybrać głowicę kolumny
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze głowicy kolumny, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Duropolimer |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 23,0cm |
| STYL | Koryncki |
| SZEROKOŚĆ | 35,5cm x 35,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 29,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |