Rozeta R10 śr. 60cm NMC

Producent

Noel & Marquet

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 60cm
STYL Klasyczny
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne
Kod produktu Rozeta NMC R10 śr. 60cm
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 235,80 zł

Rozeta R10 śr. 60cm NMC
Klasyczna rozeta ze zdobieniem w wewnętrznej części, na wzór antycznych rozet. Znajduje zastosowanie w dekoracji różnych przestrzeni, zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych. 

W nowoczesnej ornamentyce przestrzennej rozety na nowo zyskują popularność i stanowią ciekawy element ozdobny. Co istotne, są montowane nie tylko na sufitach, ale też np. na ścianach, jako swoista ozdoba w nowoczesnych i odważnych przestrzeniach. 

W jaki sposób rozety wpisują się w nowoczesny design?
Jak wskazują dekoratorzy wnętrz rozety z powodzeniem znajdują zastosowanie w aranżowaniu nietuzinkowych i odważnych wnętrz. Pełnią tam rolę dekoracyjną i stanowią bazę dla innych elementów wystroju, z którymi harmonijnie tworzą wysmakowaną przestrzeń. To ciekawe rozwiązanie aranżacyjne dla nowoczesnych wnętrz. W przypadku tych klasycznych, z naciskiem na tradycję, rozety pozwalają z kolei, odnaleźć klimat minionych epok i idealnie się w niego wpisują.

Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 60cm
STYL Klasyczny
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne