Listwa Sufitowa MDB137

Producent

Mardorm Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Polimer
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,5cm
WYSOKOŚĆ 9,6cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MD137
Dostępność dostępne 3-7 dni
  • 41,44 zł

    99,45 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Głównym celem listew sufitowych jest przede wszystkim ozdobienie miejsca, gdzie znalazła zastosowanie. Wnętrza aranżujemy na lata, a jest to możliwe dzięki trwałości i wysokiej jakości poliuretanu, czyli tworzywa z którego została wykonana listwa sufitowa. Powoduje to, że harmonijne łączy „przejście” ściany w sufit, dlatego sprawia wrażenie, jakby listwy były nieodłącznym elementem wystroju wnętrza. 


Unikalne zalety listwy sufitowej MDB137

Jedną z największych zalet listwy jest wysoką odporność na wilgoć. Dlatego bez problemu można montować je w łazience, kuchni i w innych pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą. 

Listwy sufitowe Mardom Decor charakteryzują się wysoką elastycznością. Są alternatywą dla tradycyjnych, ciężkich i trudnych w wykończeniu oraz montażu sztukaterii gipsowych. Właściwościami, które przeważają na korzyść listew sufitowych Mardom jest też ich lekkość, elastyczność i łatwość w montażu. 


Listwy sufitowe można pomalować dowolną techniką malarską, za pomocą pędzla, wałka lub pistoletu. Jest to ułatwienie dla osób, dla których oryginalna biel produktu nie sprawdza się w planowanej aranżacji wnętrza. 

Wybierz listę, która efektywnie odmieni aranżację Twojego wnętrza. 


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Polimer
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,5cm
WYSOKOŚĆ 9,6cm