Listwa Sufitowa MDB106

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,8cm
WYSOKOŚĆ 5,5cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB106
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 44,78 zł

    89,57 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB 106

Listwy wykonane są z poliuretanu. Jest to tworzywo, które wyróżnia się dużą trwałością i wysoką jakością. Jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kolejnym atutem jest wodoodporność, co daje możliwość montowania listew w kuchni, łazience i w innych pomieszczeniach sanitarnych. 

Nowoczesne listwy ścienne MDB 106 harmonijnie komponują się z każdą aranżacją wnętrza, począwszy od aranżacji klasycznych po nowoczesne. Najczęściej znajdują zastosowanie w zakresie oddzielania płaszczyzn ścian i dzielenia na segmenty. To idealna propozycja dla pasjonatów minimalistycznych i innowacyjnych rozwiązań z użyciem listew ściennych.


Łatwość montażu

Listwy sufitowe MDB 106 są łatwe w montażu. Nawet osoby, które nie posiadają zdolności manualnych podczas prac remontowych są w stanie bez problemu zamontować listwy. Należy przy tym pamiętać o właściwym przygotowaniu powierzchni, na której będą przyklejone listwy ścienne. Jest to gwarancja właściwej przyczepności każdego elementu sztukaterii i idealnego efektu końcowego. 


Jeśli chcesz nadać swojej przestrzeni wyraźniejszy kolor, możesz to zrobić bez dużego nakładu pracy i finansów. Gładka powierzchnia listew pozwala na pomalowanie ich dowolną techniką malarską. Z popularnej bieli można uzyskać kolory bardziej intensywne, a sam podział płaszczyzny ściany będzie wiązał się z wyraźniejszymi akcentami, które są obecnie coraz bardziej popularne. 

Jeśli chcesz więc szybko i efektywnie odmienić  przestrzeń swojego domu wybierz listwy ścienne.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,8cm
WYSOKOŚĆ 5,5cm