Listwa sufitowa MD369

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Nowoczesny
SZEROKOŚĆ 7,8cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE Dekoracje, Oświetlenie, Design
Kod produktu Listwa sufitowa MD369
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 53,28 zł

    106,57 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa Mardom Decor MD369

Listwa sufitowa Mardom Decor wykonana jest z poliuretanu. Jest to tworzywo, które wyróżnia się odpornością na wodę, a także inne substancje np. oleje, smary, rozcieńczone kwasy i zasady. Wszystko to powoduje, że listwy sufitowe są w stanie przetrwać bardzo długi czas. Bez problemu mogą posłużyć za element dekoracyjny w łazience, kuchni lub innych pomieszczeniach sanitarnych.


Zalety listwy sufitowej MD369

Ważnym atutem jest łatwość i szybkość w montażu. Nie trzeba inwestować w fachowców, żeby nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Listwa sufitowa Mardom Decor świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Montaż listwy powoduje optyczne powiększenia pomieszczenia oraz płynne „przejście” ze ściany w sufit.

Tworzywo, z którego wykonane są listwy poliuretonowe pozwala na pokrycie dowolną farbą bez rozpuszczalnika. Więc w twoich pomieszczeniach może zagościć kolorystyka przełamująca wszechobecną biel, zwłaszcza przy stylu skandynawskim. Lekkość i łatwość montażu listwy sufitowej Mardom Decor MD369 sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Wybierz listwę sufitową, która idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Nowoczesny
SZEROKOŚĆ 7,8cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE Dekoracje, Oświetlenie, Design