Listwa ścienna P8030

Producent

Orac Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne
Kod produktu Listwa ścienna P8030
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 30,40 zł

    60,79 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Ścienna P8030
Dekoracyjna listwa ścienna, posiadająca minimalistyczną i klasyczną formę, w kolorze matowej bieli. Znajduje zastosowanie w aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. 

Produkty marki Orac Decor charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Materiałem wiodącym jest poliuretan, wykazujący się odpornością na uszkodzenia, zabrudzenia i zalania. Dzięki temu listwy mogą być elementem dekoracyjnym w takich pomieszczeniach jak np. kuchnia lub łazienka. 

Zalety listwy dekoracyjnej P8030
Listwa może być malowana na dowolny kolor, z użyciem tradycyjnych technik malarskich. Dzięki temu z łatwością wpisuje się w nowoczesny design przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, w których elementy wykończenia, takie jak listwy znajdują szereg innowacyjnych zastosowań. Listwę można przycinać na dowolny rozmiar, tworząc dekoracje ścienne w formie np. ramek. 

Jeśli szukasz sposobu na szybkie, tanie i efektywne odmienienie swojego wnętrza – wybierz innowacyjną listwę ścienną P8030.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne