Listwa ścienna P2020

Producent

Orac Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 4,5cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne
Kod produktu Listwa ścienna P2020
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 42,46 zł

    84,91 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Ścienna P2020
Listwa z kolekcji Orac Decor, wyróżniająca się wysoką estetyką wykonania i nietuzinkowymi zdobieniami. Na tle innych listew stanowi połączenie solidności techniki wykonania z wysoką dbałością o detale. Powoduje to, że listwa znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, utrzymanych w indywidualnym klimacie i w tradycyjnych przestrzeniach, gdzie dbałość o detale ma szczególne znaczenie. 

Unikalne zastosowanie listwy dekoracyjnej
Listwa ścienna dzięki zastosowaniu poliuretanu jest trwała i odporna na zarysowania, uszkodzenia i zabrudzenia. Posiada klasyczny kształt, z ciekawymi elementami wykończenia w formie wiodących wzorów. Daje możliwość tworzenia innowacyjnych form zdobienia, zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w tych utrzymanych w klimacie minionych lat. Pozwala realizować pomysły z zakresu unikalnych rozwiązań designerskich i tworzyć ciekawe elementy dekoracyjne. Można ją przycinać na dowolną długość i tworzyć kompozycje w formie ramek. 

Jeśli szukasz listwy, która pozwoli na efektywną odmianę przestrzeni mieszkalnej i będzie wyróżniać się wysoką estetyką - wybierz listwę ścienną P202.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 4,5cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne