Listwa ścienna 97904 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,1m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,3cm
WYSOKOŚĆ 5,0cm
Kod produktu Listwa ścienna 97904 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 84,80 zł

    203,51 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97904 FLEX

Listwy ścienne FLEX firmy Catherine Doyle to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o szybkiej, mało inwazyjnej zmianie w mieszkaniu. Za pomocą listew ściennych jesteś w stanie przeobrazić pomieszczenie wedle swoich indywidualnych preferencji.

Za zakupem listew przemawia również fakt, że są łatwe w montażu, a efekt, który dzięki nim uzyskujesz utrzymuje się bardzo długo. Giętkość i precyzyjne wykończenie to cechy, dzięki którym listwy ścienne FLEX cieszą się coraz większą popularnością. Listwy ścienne również idealnie maskują nierówności ścian. Montaż ich zajmuje mało czasu a efekt  końcowy satysfakcjonuje każdego pana domu, nawet, kiedy nie miał do czynienia z pracami remontowymi.

Giętka forma listew pozwala je układać w różnego rodzaju kształty, w zależności od Twojej koncepcji. Elastyczność to nie jest jedyny atrybut listew ściennych FLEX Catherine Doyle. Można je bez obaw przemalować na dowolny kolor, żeby nadać swojemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru. Dzięki listwom ściennym FLEX możesz dać się ponieść wodze fantazji i przearanżować pomieszczenie w zgodzie ze swoimi marzeniami. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,1m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,3cm
WYSOKOŚĆ 5,0cm