Listwa ścienna 97904

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,3cm
WYSOKOŚĆ 5,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97904

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 36,51 zł

    87,62 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97904

Listwy  ścienne firmy Catherine Doyle to proste i efektowne rozwiązanie dla twojego domu. Bez generowania dodatkowych kosztów, jesteś w stanie przeobrazić swoje wnętrze według indywidualnych preferencji. Przestrzeń salonu, sypialni czy przedpokoju może z mocno klasycznego wystroju przejść na nowoczesny desing.

Listwy te to nie tylko wygodne i estetyczne rozwiązanie. To również produkt, który broni się wysoką jakością i odpornością na wodę. Dlatego bez problemu możesz ich użyć w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Kuchnia, łazienka dzięki zastosowaniu tylko niewielkich elementów dekoracyjnych można nabrać zupełnie innego charakteru, a dzięki temu,  że listwy są wodoodporne możesz cieszyć się efektem wykończeniowym przez długie lata.

Jeśli biel listew nie odpowiada Twojej wymarzonej aranżacji, możesz bez problemu pokryć je ulubionym kolorem, dowolną techniką malarską. Wówczas możesz przełamać minimalistyczny wystrój wyrazistą barwą, która odda charakter twój i twojego domu. Najważniejsze, że montaż listew jest bardzo łatwy i nie wymaga zatrudnienia tzw. złotej rączki, żeby odmienić przestrzeń według swojej wizji. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,3cm
WYSOKOŚĆ 5,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia