Listwa ścienna 97901 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,4m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,2cm
WYSOKOŚĆ 9,0cm
Kod produktu Listwa ścienna 97901 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 125,13 zł

    300,31 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97901 FLEX

Ściana po łuku stanowi problem? Nie wiesz, co zrobić, żeby wpasować w wymagającą przestrzeń element dekoracyjny? Listwy ścienne FLEX firmy Catherine Doyle są doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy. Ich giętkość i plastyczność harmonijne dostosowuje się do kolumn i łuków. Skutecznie zaaranżujesz przestrzeń, która do tej pory wydawała Ci odporna na zmiany. 

Produkt doskonale sprawdza się również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, np. kuchnia, łazienka, basen. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w miejscach prywatnych oraz publicznych, dlatego znajduje swoich zwolenników wśród dekoratorów wnętrz, którzy chętnie sięgają po oryginalne i proste rozwiązania.

Łatwość w montażu to kolejny atut, który przemawia za tym, że listwy ścienne FLEX są doskonałym wyborem. Nie musisz zatrudniać fachowca, bez problemu możesz zaaranżować swoją przestrzeń i poczuć satysfakcję z samodzielnej pracy.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,4m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,2cm
WYSOKOŚĆ 9,0cm