Listwa ścienna 97804

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,2cm
WYSOKOŚĆ 10,1cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97804
Dostępność W magazynie
  • 56,53 zł

    135,67 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Minimalna ilość zamówienia tego produktu to 11
Listwa ścienna 97804

Litwa ścienna z kolekcji Catherine Doyle, wykonana z poliuretanu. Jest to tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia z zewnątrz w porównaniu do np. styropianu. Ponadto posiada właściwości dekoracyjne i jest łatwe w obróbce i montażu. 

Listwa posiada klasyczny kształt i uniwersalne zastosowanie w różnych wnętrzach, w tym w: sypialni, kuchni, łazience i salonie. Nadaje ciekawego wyglądu i stanowi element dekoracyjny. Nowoczesny profil pozwala dopasować ją do każdej przestrzeni, zmieniając jej charakter i klimat. 

Zalety listew ściennych
Białe listwy ścienne są jednym z pomysłów na estetyczne zaaranżowanie przestrzeni mieszkalnej. Stanowią praktyczny element dekoracyjny. Dzięki nim można ukryć np. nierówną powierzchnię na ścianie lub inne, niepożądane elementy. Ich profil charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a same listwy mogą być malowane farbami.  

W nowoczesnych wnętrzach unikalne listwy ścienne mają zastosowanie w aranżacji różnych przestrzeni. Sprawdzą się także w sytuacji, kiedy chcemy zmienić wystrój wnętrza, ponieważ wpiszą się w nowy design. Taka praktyczność zastosowania wpływa na szerokie możliwości designerskie. Przy niewielkim nakładzie pracy można w ten sposób odmienić przestrzeń mieszkalną, w dowolnej chwili zmieniając kolor samych listew lub przestrzeni obok nich. 

Jeśli szukasz sposobu na szybką odmianę tradycyjnego wnętrza zdecyduj się na listwę ścienną.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,2cm
WYSOKOŚĆ 10,1cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia