Listwa ścienna 97803

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,8cm
WYSOKOŚĆ 4,2cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa Ścienna 97803

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 35,19 zł

    70,38 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97803

Listwy ścienne firmy Catherine Doyle zostaną z Tobą na dłuższy czas.

Listwy ścienne, jako element dekoracyjny sprawiają, że twoje mieszkanie nabiera zupełnie nowego charakteru. Przy niewielkich nakładach finansowych jesteś w stanie sprawić, że aranżacja ścian uzyska spektakularny efekt wykończeniowy.

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.

Ponieważ listwy są wodo i mrozoodporne.możesz je zastosować nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym ale również w miejscach narażonych na wilgoć takich jak kuchnia, łazienka bądź innych  pomieszczeniach sanitarnych.

Montaż listew przebiega w prosty i łatwy sposób. To kolejny efekt, który sprawia, że listwy ścienne Catherine Doyle cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,8cm
WYSOKOŚĆ 4,2cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia