Listwa ścienna 97803

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,6cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa Ścienna 97803
Dostępność W magazynie
  • 19,80 zł

    47,53 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Produkt dostępny na zamówienie
PROSIMY O KONTAKT 22 891 12 90 LUB @

Listwa ścienna 97803

Listwy ścienne firmy Catherine Doyle zostaną z Tobą na dłuższy czas.

Listwy ścienne, jako element dekoracyjny sprawiają, że twoje mieszkanie nabiera zupełnie nowego charakteru. Przy niewielkich nakładach finansowych jesteś w stanie sprawić, że aranżacja ścian uzyska spektakularny efekt wykończeniowy.

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.

Ponieważ listwy są wodo i mrozoodporne.możesz je zastosować nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym ale również w miejscach narażonych na wilgoć takich jak kuchnia, łazienka bądź innych  pomieszczeniach sanitarnych.

Montaż listew przebiega w prosty i łatwy sposób. To kolejny efekt, który sprawia, że listwy ścienne Catherine Doyle cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,6cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia