Listwa ścienna 97666

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,2cm
WYSOKOŚĆ 3,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97666

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 18,68 zł

    44,84 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97666

Listwy ścienne potrafią wzbogacić, zaaranżować każde pomieszczenia. Mają szerokie zastosowanie zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Przestrzenie, gdzie zostały wykorzystane zyskują niepowtarzalny klimat oraz oryginalny styl.

Listwy ścienne Catherine Doyle można łączyć z narożami ściennymi, klockami ściennymi i rozetami. Takie zestawienia powodują, że listwy ścienne układają się w nawet najbardziej fantazyjne kształty.

Kolorystyka zależy tylko i wyłącznie o Twojej wyobraźni. Bez problemu można je pokryć odpowiednim kolorem farby, który najlepiej panuje do Twojej aranżacji

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz. Listwy poliuretanowe są całkowicie wodo i mrozoodporne, w związku z czym niezwykle uniwersalne. Wykonaną z niego sztukaterię ścienną można instalować w pomieszczeniach mieszkalnych, na basenach, a także elewacjach budynków.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,2cm
WYSOKOŚĆ 3,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia