Listwa ścienna 97633

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 9,0cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97633
Dostępność Brak w magazynie
  • 86,90 zł

    208,56 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Produkt dostępny na zamówienie
PROSIMY O KONTAKT 22 891 12 90 LUB @
Listwa ścienna 97633

Listwa ma zastosowanie w aranżacji przestrzeni mieszkalnych, w takich pomieszczeniach jak: salon, łazienka, kuchnia i sypialnia. Jest wykonana z poliuretanu, co nadaje jej odpowiedniej twardości i odporności na uszkodzenia zewnętrzne. W tym zakresie sprawdza się lepiej od np. gipsu, który jest materiałem o mniej praktycznym zastosowaniu w aranżacji wnętrz. 

Poliuretan daje możliwość malowania dowolną techniką malarską i na dowolny kolor. Ponadto jest tworzywem w pełni wodo i mrozoodpornym, co gwarantuje jego uniwersalność. Elementy dekoracyjne wykonane z tego materiału idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych. 

Zalety listew ściennych
Gotowe listwy ścienne są idealnie proste i równe oraz łatwe w montażu. Poliuretan zapewnia większą trwałość niż styropian, a ponadto pozwala bez wysokich kosztów odmienić przestrzeń mieszkalną. Warto je zastosować w miejscach narażonych na ewentualne uderzenia na ścianach. Pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale również dekoracyjną. 

Listwy dodają przytulności ścianom, dzięki czemu nie jest konieczne poszukiwanie innych elementów dekoracyjnych. W ten sposób można tworzyć unikalny i innowacyjny klimat wnętrz, na wzór zachodnich, głównie amerykańskich mieszkań i domów, w których listwy stanowią nieodłączny dodatek. 

Jeśli szukasz listwy ściennej do aranżacji swojej przestrzeni mieszkalnej skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 9,0cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia