Listwa ścienna 97620

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,2cm
WYSOKOŚĆ 5,6cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97620
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 26,36 zł

    63,26 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97620

Listwy ścienne Catherine Doyle to elementy dekoracyjne, dzięki którym wnętrze twojego domu nabierze zupełnie innego charakteru. Wprowadzając ten jeden element, możesz uzyskać oczekiwany efekt bez większego remontu.

Listwy ścienne idealnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych,  jak i obiektach publicznych. Warto zatem sprawdzić proste rozwiązanie, które może okazać się odpowiedzią na spektakularną zmianę wystroju wnętrza, która nie generuje dodatkowych kosztów.

Niezaprzeczalnym atutem listew Catherine Doyle jest nowoczesna technologia w jakiej zostały wykonane.  Poliuretan - tworzywo z którego zostały zbudowane - charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością. Dlatego listwy są nadzwyczaj odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz są bardzo łatwe w montażu. Dlatego też nie potrzeba zatrudniać fachowca w celu zamontowania elementów dekoracyjnych na ścianie. Ponieważ sztukateria z kolekcji Catherine Doyle jest całkowicie wodo i mrozoodporna, można nią ozdobić ściany nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym ale również w kuchni czy łazience.

Jeśli nie jesteś zwolennikiem prostych form o neutralnym białym kolorze, możesz listwy ścienne pomalować na kolor odpowiadający aranżacji twojego wnętrza. Idealnie sprawdzają się jako element wykończeniowy w każdej przestrzeni domowej. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,2cm
WYSOKOŚĆ 5,6cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia