Listwa ścienna 97617

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97617

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 29,09 zł

    69,81 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97617

Listwy ścienne Catherine Doyle to elementy dekoracyjne, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze zupełnie innego charakteru. Wprowadzając do wystroju wnętrza ten jeden element, możesz uzyskać oczekiwany efekt bez większego remontu.

Trzy pytania na które warto odpowiedzieć, przed kupnem listew ściennych:

Do jakich wnętrz pasują?

Listwy ścienne znajdą swoich zwolenników nawet wśród klientów o najbardziej wyrafinowanych gustach. Zwolenników stylu klasycznego aż po nowoczesny. Listwy z kolekcji Catherine Doyle można modyfikować według indywidualnych preferencji. Jeśli nie jesteś entuzjastą minimalizmu, wolisz barwniejsze rozwiązaniami, listwy można pomalować każdą dostępną techniką malarską. 

Czy można je zmieniać?

Listwy ścienne mimo że są bardzo odporne na uszkodzenia, można je układać wedle życzenia, bez żadnych ograniczeń. Różnego rodzaju układy geometryczne nadadzą twojej przestrzeni interesujący i oryginalny wygląd.

Z czego są zrobione?

Listwy ścienne Catherine Doyle stworzone są z poliuretanu. Jest to materiał, który charakteryzuje się wodoodpornością. Dlatego można go bez problemu stosować w kuchni, łazience i pomieszczeniach sanitarnych.

Poliuretan to tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz. To tworzywo całkowicie wodo i mrozoodporne, w związku z czym niezwykle uniwersalne. Wykonane z niego elementy sztukateryjne można stosować w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym ale także w kuchni i łazience oraz elewacjach budynków.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia