Listwa ścienna 97604

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,2cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97604

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 38,15 zł

    91,57 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97604

Listwy ścienne stanowią ważny detal wykończenia wnętrz. Decyzja, jakie wybrać, nie jest prosta, zwłaszcza kiedy łączymy wiele materiałów o zróżnicowanej kolorystyce.

Firma Catherine Doyle słynie z produkcji elementów wykończeniowych. Jest to jedna z najbardziej znanych europejskich marek.

Sztukateria Catherine Doyle to wyjątkowe i nowoczesne elementy wykończeniowe. Dzięki szerokiej gamie zastosowań są niezwykle uniwersalne. O wysokiej jakości świadczy fakt, że są wykonane z poliuretanu, tworzywa twardego i odpornego na uszkodzenia. Niezaprzeczalnym atutem poliuretanu jest praktyczność i łatwość w montażu, dlatego tak chętnie jest wykorzystywany do wystroju wnętrz. Dzięki temu cechują się dużą twardością oraz gładkim wyglądem bez faktury charakterystycznej dla styropianowych granulek.

Jeżeli listwy dekoracyjne mają być malowane, należy to zrobić przed  zamontowaniem ich do ściany. Szczególnie istotne jest to w przypadku, jeżeli listwa będzie w innym kolorze niż pozostałe elementy wystroju. Unikniemy w ten sposób m.in. zacieków farby.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,2cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia