Listwa ścienna 97603 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 0,9m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm
Kod produktu Listwa ścienna 97603 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 99,67 zł

    239,20 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97603 FLEX

Listwy ścienne FLEX Catherine Doyle to elementy dekoracyjne, które cieszą się dużym powodzeniem wśród dekoratorów wnętrz. Szeroka gama zastosowania, sprawia, że na rynku sztukaterii dekoracyjnej są bezkonkurencyjne.

Pozwalają na kreatywne zestawianie tekstur, kolorów i designów na jednej płaszczyźnie. Jeśli posiadasz bogatą wyobraźnię, jesteś w stanie stworzyć finezyjne kompilacje, które nadadzą pomieszczeniu oryginalny styl i wprawią w osłupienie niejednego sąsiada.

Idealnie wpasowują się do pomieszczeń zaaranżowanych  w sposób klasyczny bądź nowoczesny. Zmiana kolorystyki również nie stoi na przeszkodzie, ponieważ elastyczne listwy FLEX bez problemu można pomalować dowolną techniką malarską według swojego pomysłu.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 0,9m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm