Listwa ścienna 97603

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97603

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 34,92 zł

    83,81 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97603

Aranżując wnętrze głownie dobieramy kolor ścian, meble, ale są też elementy wykończeniowe, które nadają pomieszczeniom charakter. Należą do nich listwy ścienne Catherine Doyle.

Najnowsza kolekcja sztukaterii Catherine Doyle obejmują wiele unikalnych wzorów - od skomplikowanych, ozdobnych wzorów po uproszczone, minimalistyczne projekty, aby spełnić Twoje potrzeby. Teraz możesz wybierać od bogato zdobionych, ozdobnych listew ściennych do prostych klasycznie eleganckich wzorów. Bogaty wybór wzorów pozwala na kreatywne zestawianie tekstur, kolorów i designów na jednej płaszczyźnie. Wszystko to sprawi, że twój dom zmieni się nie do poznania. Jeśli posiadasz bogatą wyobraźnię, jesteś w stanie stworzyć finezyjne kompilacje, które nadadzą pomieszczeniu oryginalny styl i wprawią w osłupienie niejednego sąsiada.

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają produktom z poliuretanu przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz. Poliuretan można malować dowolną techniką malarską na każdy kolor. To tworzywo całkowicie wodo i mrozoodporne, w związku z czym niezwykle uniwersalne. Wykonane z niego elementy sztukateryjne można instalować w pomieszczeniach mieszkalnych np. salonie, sypialni, na korytarzu., jak i pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np łazience, kuchni a nawet na basenach.

Ich montaż jest prosty, a efekt ostateczny z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Pasują do ciemnej kolorystyki, oraz jasnych tonacji, co pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych.

Listwy naścienne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego posłużą przez długie lata i nie stracą na swojej urodzie – nawet w wyniku przypadkowego uderzenia. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia