Listwa ścienna 97184 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,2m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,0cm
WYSOKOŚĆ 11,0cm
Kod produktu Listwa ścienna 97184 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 144,83 zł

    347,60 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97184 FLEX

Listwa ścienna firmy Catherine Doyle to element dekoracyjny, podkreślający indywidualność każdego pomieszczenia. Idealnie nadaje się do aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Łatwy i szybki montaż sprawia, że listwy ścienne flex są najchętniej wybieranym produktem przez naszych klientów.

Wodooporność to kolejna cecha, która powoduje, że listwy te chętnie wykorzystywane są do aranżacji miejsc narażonych na wilgoć, typu kuchnia, łazienka.

Produkt jest wolny od szkodliwych substancji, w związku z tym jest bezpieczny dla środowiska i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

Mimo że listwy cechuje uniwersalność (jest w neutralnej kolorystyce) można je pomalować dowolną technika malarską zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,2m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,0cm
WYSOKOŚĆ 11,0cm