Listwa ścienna 97174

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 8,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97174
Dostępność W magazynie
  • 42,40 zł

    101,76 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa ścienna 97174

Aranżacja wnętrz za pomocą listew ściennych to łatwy sposób na nadanie swojemu pomieszczeniu wymarzonego stylu. Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań dla swojego dom, to listwy ścienne z kolekcji Catherine Doyle będą dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Świetnie komponują się z każdym rodzajem wnętrza od najbardziej nowoczesnego po klasyczne. Można je bez problemu łączyć z narożami ściennymi, klockami ściennymi i rozetami, co daje jeszcze więcej możliwości nadawania wnętrzom indywidualnego charakteru. Umożliwiają kreatywne zestawianie tekstur, kolorów i stylów na jednej płaszczyźnie.

Listwy ścienne z kolekcji Catherine Doyle wykonane z są poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w trakcie montażu. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.

W związku z tym, że tworzywo jest odporne na wodę, wilgoć oraz zmywanie, listwy te mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w salonie, przedpokoju czy sypialni ale również w pomieszczeniach typu łazienka, przedsionek lub basen. 

Ogromnym atutem przemawiającym za wyborem nowoczesnych listew ściennymi jest ich łatwy montaż. Listwy możemy malować rożnymi technikami malarskimi, co pozwala na ich indywidualne wykończenie.

Szybki i łatwy montaż
Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 8,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia