Listwa ścienna 97102

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 2,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97102

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 26,40 zł

    52,79 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97102

Listwa ścienna stanowi element wykończenia ścian, tworzący nastrój przytulności i unikalnego klimatu w każdym wnętrzu. Dzięki listwie ściana nie wydaje się pusta, a znajdujący się na niej dekor ścienny nie wymaga uzupełnienia o inne dodatki. 

Listwa ścienna stanowi innowacyjny element wykończenia wnętrza, popularny w krajach zachodnich i cieszący się rosnącym zainteresowaniem w Polsce. Charakteryzuje się szeroką gamą zastosowań, co udowadnia jej unikalność. Jest wykonana z twardego i odpornego na uszkodzenia tworzywa, dzięki czemu codzienna eksploatacja nie powoduje zniszczeń i dodatkowych kosztów. Ponadto jest odporna na ścieranie i działanie wilgoci. Sprawdzi się w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. 


Zalety listwy ściennej:

Oferowana listwa ścienna jest łatwa w montażu, a ponadto odporna na zniszczenia i zabrudzenia. Sprawdzi się lepiej niż listwy ze styropianu lub styrodur. Ponadto jest łatwa w obróbce. Unikalność zastosowania pozwala na szerokie rozwiązania designerskie w różnych wnętrzach. 


W jaki sposób listwa ścienna wpływa na design pomieszczenia?

Zastosowanie listwy ściennej pozwala odmienić design wnętrza pomieszczenia mieszkalnego lub użytkowego. Co istotne, nie wymaga to dużych nakładów finansowych. Można samodzielnie przekształcić wnętrze według własnej idei, niezależnie od tego czy posiada klasyczny czy nowoczesny wystrój. Unikalność zastosowania listwy ściennej powoduje, że pasuje do różnych rodzajów wnętrz. Można ją układać tworząc wzory i według własnych preferencji. Sprawdzi się także w kuchni i łazience, z uwagi na wodoodporność. Kolejną zaletą jest możliwość stosowania różnych technik malarskich. 


Jeśli chcesz szybko i tanio odmienić swoje wnętrz wybierz listwę ścienną do aranżacji własnej przestrzeni.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 2,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia