Listwa ścienna 97101

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 3,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97101

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 17,49 zł

    41,98 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97101

Produkty firmy Catherine Doyle to wyjątkowe i nowoczesne  elementy wykończeniowe. 

Listwy ścienne Catherine Doyle to idealne elementy wykończeniowe, które pozwolą zaaranżować pomieszczenie według indywidualnych preferencji i łatwy sposób na nadanie  swojemu pomieszczeniu wymarzonego stylu.

Warto zainwestować w tego typu rozwiązanie, ponieważ to jedna z popularniejszych form dekoracji, która zyskuje coraz większą liczbę zwolenników kreatywnych form wykończeniowych.

Nawet w najbardziej wymagających wnętrzach listwy ścienne potrafią odmienić wystrój, zaadoptować według wymarzonej wizji. Bez dużych nakładów finansowych można zaaranżować przestrzeń wedle swojego projektu.

5 powodów, dlaczego warto zainwestować w listwy ścienne:

Uniwersalne

Można je zamontować w każdym pomieszczeniu. Idealnie sprawdza się w salonach, kuchni, sypialni. A dzięki wodoodporności świetnie się sprawdzi w łazience i innych pomieszczeniach sanitarnych.

Wysoka jakość

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce i montażu. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.  Dlatego pięknie zaaranżowanym wnętrzem, można cieszyć się przez wiele lat.

Podatność na modyfikacje

Jeśli nie jesteś fanem minimalizmu, a biel i czerń, to nie są twoje kolory to bez problemu możesz pomalować listwy dowolną techniką malarską listwy na kolor, który idealnie wpasowuje się w Twoje ulubione wnętrze, według indywidualnych preferencji.

Plastyczność

Listwy można ułożyć w różnych kompilacjach, dzięki temu motyw dekoracyjny jest jedyny w swym rodzaju i oryginalny.

Szybki i łatwy montaż

Montaż listew ściennych jest prosty dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 3,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia