Listwa ścienna 97010

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,7cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97010

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 19,68 zł

    47,23 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97010

Firma Catherine Doyle słynie z produkcji eleganckich elementów wykończeniowych. Jest to jedna z najbardziej znanych marek na rynku europejskim w segmencie listew ściennych i sztukaterii.

Listwy ścienne stanowią ważny detal każdego wnętrza. Decyzja, jakie wybrać, nie jest prosta, zwłaszcza kiedy  łączymy wiele materiałów o zróżnicowanej kolorystyce. 

Sztukateria ścienna jest niesamowicie plastycznym elementem dekoracyjnym, który wzbogaca i uatrakcyjnia każde wnętrze.

Listwy ścienne z kolekcji Catherine Doyle doskonale pasują do aranżacji klasycznych i nowoczesnych, mieszkań w blokach, domków jednorodzinnych, loftów, biur, pomieszczeń użyteczności publicznej.  Listwy ścienne. nazywane inaczej sztukaterią ścienną, można układać w dowolne wzory, w jakie tylko podpowiada wyobraźnia.

Produkty firmy Catherine Doyle są wykonane z poliuretanu. To tworzywo znacznie twardsze i odporniejsze na uszkodzenia niż styropian czy styrodur, a przy tym lekkie, łatwe w obróbce, montażu i nie sprawiające kłopotów w transporcie. Te właściwości dają poliuretanowi przewagę nad gipsem, który - jako materiał mniej praktyczny i bardziej uciążliwy w montażu - jest stosowany coraz rzadziej w wystroju wnętrz.

Poliuretan można malować dowolną techniką malarską na każdy kolor. To tworzywo całkowicie wodo i mrozoodporne, w związku z czym niezwykle uniwersalne. Wykonane z niego elementy sztukateryjne można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, na basenach, a także elewacjach budynków.

Ten rodzaj zdobień wybierany jest najczęściej przez wzgląd na bardzo dużą odporność oraz indywidualne cechy, które doskonale wpisują się w potrzeby klientów.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,7cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia