Listwa przypodłogowa Q112

Producent

Q-line

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ duroplast
STYL nowoczesna
SZEROKOŚĆ 1,3cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE salon, sypialnia, łązienka, przedpokój, kuchnia
Kod produktu Listwa przypodłogowa Q112

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 20,97 zł

    4,19 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwy przypodłogowe Q112

Biały odcień listew przypodłogowych Q-line doskonale współgra z pomieszczeniami utrzymanymi w stylu skandynawskim. Sterylne, czyste, świetliste - takie wrażenie uzyskasz po zastosowaniu listew przypodłogowych Q-112.

Listwy wykonane są z duroplastu, tworzywa, które ma zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne mogących powstać przy codziennym użytkowaniu. Są neutralne kolorystycznie co sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie w każdego rodzaju pomieszczeniach. Z powodzeniem również odnajdą się w różnych kombinacjach kolorystycznych. Miłośnicy minimalizmu docenią odcień bieli listew, ponieważ stanowi doskonałą bazę dla dodatków w kontrastowych odcieniach. 

Dla bardziej wymagających, listwy przypodłogowe można pomalować farbą w zależności od aranżacji wnętrza, gdzie znajdują zastosowanie. Należy wówczas użyć farb alkilowych lub akrylowych. Ich plastyczność sprawia, że bez większych trudności ulegają różnym modyfikacjom: nacinaniu, obróbce, nawierceniu.

Listwy przypodłogowe doskonale sprawdzają się w pokoju dzieci, miejscach użytkowanych przez zwierzęta domowe, czyli tam gdzie toczy się intensywne życie rodzinne. Przemawia za tym fakt, że zapobiegają gromadzeniu się sierści zwierząt czy kurzu oraz doskonale maskują ubytki, zarysowania i wszelkiego rodzaju niedociągnięcia. Umożliwiają dyskretne poprowadzenie przewodów, co pozwala zachować estetyczne wykończenie mieszkania. 

Można je zastosować w aranżacji miejsc, szczególnie narażonych na wilgoć, czyli w kuchniach i łazienkach. Nie pęcznieją, nie odkształcają się przy ewentualnym zetknięciu z wodą. 

Znakomicie sprawdzą się we wnętrzach industrialnych. Szczególnie będą docenione przez osoby, którym w takich aranżacjach wizualnie podobają się mocne akcenty w postaci grafitowych, ciemnych dodatków. 

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ duroplast
STYL nowoczesna
SZEROKOŚĆ 1,3cm
WYSOKOŚĆ 11,5cm
ZASTOSOWANIE salon, sypialnia, łązienka, przedpokój, kuchnia