Listwa narożnikowa 96205

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,5cm
WYSOKOŚĆ 3,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa narożnikowa 96205
Dostępność W magazynie
  • 33,17 zł

    79,62 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa narożnikowa 96205

4 cechy, które sprawią, że listwy ścienne będą niezastąpionym elementem dekoracyjnym w Twoim domu.

Wysoka jakość i trwałość

Listwy ścienne firmy Catherine Doyle wykonane są z  poliuretanu. To tworzywo, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz cieszyć się efektem wykończeniowym przez długie lata.

Mrozo- i wododporność

Okazuje się, że listwy ścienne Catherine Doyle nadają się do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Bez problemu możesz ich użyć do aranżacji kuchni czy łazienki. Nie musisz się obawiać, że inwestycja okaże się niefortunna przy pierwszym zetknięciu produktu z wodą. Użycie listew ściennych jako elementu wykończeniowego zapewnia długotrwały efekt.

Uniwersalność

Niezależnie od stylu, który preferujesz w swoim pomieszczeniu, listwy ścienne harmonijnie wpasują się do twojego wnętrza. Doskonale sprawdzą się w minimalnym otoczeniu, jak i bogato wyposażonym.

Zmiana kolorystyki

Idealny produkt, to taki, który  nie wymaga zbyt dużo czasu i energii do montażu. A listwy ścienne Catherine Doyle właśnie takie są. Poza tym z łatwością możesz je przemalować na ulubiony kolor, bez obaw, że listwy ulegną zniszczeniu bądź farba nie poradzi sobie z pokryciem powierzchni listew.

Szybki i łatwy montaż

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,5cm
WYSOKOŚĆ 3,5cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia